Yunanistan denilince akla ilk gelen dünyaca ünlü Adaları, tertemiz berrak denizleri ve müthiş manzarasidir.. Bu güzelliklerin sayesinde yıllardır yüzbinlerce turistin akınına uğruyor. Artık Türk turistlerin listelerinde de ilk sırayı almış durumda.

Bununla beraber hüküm süren krizden yararlanmak isteyen yatırımcılarin gözdesi olmuş hatta Yunanistan’a yerleşip hayatlarıni burada devam ettiren ailelerin sayısı da oldukça artmıştır.

Ayrıca yunanistan diğer ülkelere nazaran çok daha düşük miktarda emlak yatırımı yapanlara ve aile bireylerine oturma izni vermektedir. Şöyle ki ister villa ister arsa yada is yeri için 250.000 euro nun üstünde yapılan yatırımlar için 5 yıllık oturum izni veriyor ve mülkiyet devam ettikçe oturma izni yenileniyor.

İşte bu yüzden ister ailecek yunanistanda yaşamaya devam edin İster yaz aylarında dinlenmek için yazlık alın biz Reliance danışmanlık olarak size en iyi yolu göstermek için yanınızda olacağız.

İskece atina ve İstanbul üçgenindeki, muhasebeci ve avukatı dahil tecrübeli ekibimizle size yatırım ve turizm alanında her türlü hizmeti vermeye hazırız.

Özel aracınız ile kara yolunu kullanarak çok rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Kavala Thasos adası ve Selanik yakınlarından ya da hava yoluyla istanbul’a günde 9 izmire 2 direk uçuşu olan Atina ve adalardan arzu ettiğiniz gayrimenkulu sizler için bulalım.